Formy płatności

 

Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność:
Karty płatnicze:

  • Visa
  • Visa Electron
  • MasterCard
  • MasterCard Electronic
  • Maestro

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

 

 

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

 

Płatności Shoper

Szybki, bezpieczny i wygodny sposób płatności online. Natychmiastowe przelewy środków i bezpieczeństwo transakcji.  Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S. A. Przy płatnościach kartą czas realizacji zamówienia liczony jest od pozytywnej autoryzacji. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A. Przy płatnościach kartą czas realizacji zamówienia musi być wskazany od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego. Przy płatnościach kartą czas realizacji zamówienia musi być wskazany od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji

Dostępne formy płatności:
Karty płatnicze:

* Visa
* Visa Electron
* MasterCard
* MasterCard Electronic
* Maestro

 

 

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia. Droższy sposób płatności.

W przypadku mebli wykonywanych na Państwa zamówienie wymagamy przedpłaty w kwocie ustalanej w formie e-mail przed lub po zakupie.

 

Płatność gotówką przy odbiorze osobistym

Zapłata gotówką w siedzibie naszej firmy w Kalwarii Zebrzydowskiej. Dostawa do Krakowa gratis powyżej zamówień za 2000zł.

Więcej informacji udzielamy w wiadomości e-mail

 

Raty mBank

mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl