Formy płatności

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

 

Płatności Shoper

Szybki, bezpieczny i wygodny sposób płatności online. Natychmiastowe przelewy środków i bezpieczeństwo transakcji.  Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S. A. Przy płatnościach kartą czas realizacji zamówienia liczony jest od pozytywnej autoryzacji.

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

Dostępne formy płatności:
Karty płatnicze:

* Visa
* Visa Electron
* MasterCard
* MasterCard Electronic
* Maestro

 płatności stolmit

 

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia. Droższy sposób płatności.

W przypadku mebli wykonywanych na Państwa zamówienie wymagamy przedpłaty w kwocie ustalanej w formie e-mail przed lub po zakupie.

 

Płatność gotówką przy odbiorze osobistym

Zapłata gotówką w siedzibie naszej firmy w Kalwarii Zebrzydowskiej lub w sklepie stacjonarnym w Krakowie. Dostwa do Krakowa gratis powyżej zamówień za 1000zł.

Więcej informacji udzielamy w wiadomości e-mail

 

Raty mBank

mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl