Stół dąb 120x80+2x50 rozkładany + 4 krzesła dąb
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
STOLMIT - producent mebli poleca:
STÓŁ FORNIR DĄB + 4 KRZESŁA
Oferuje stół który wykonany jest z płyty meblowej na blacie i drewna, stół jest w całości fornirowany okleiną dębową na kantach, nogach i blacie. Stół i krzesła wybarwiamy w dowolnym odcieniu drewna z katalogu bejc i nawierzchniowo lakierujemy wysokiej jakości lakierem chemoutwardzalnym cechującym się odpornością na wysoką temperaturę oraz odbarwienia od alkoholu.
Wkłady używamy stopniowo , stół rozkłada się do 170 i 220cm. Każdy inny wymiar jest do wyceny. Wkłady mają kant maskujący prowadnice, przechowujemy je poza stołem.
Stół i krzesła na zdjęciu mają odcień dąb naturalny, w tej ofercie można zamówić dowolny odcień drewna z palety bejc oraz na zamówienie za dopłatą np. odcień dopasowany do płyty meblowych tj. sonoma, szary czy bielony. Czas oczekiwania na zestaw wynosi od 4 do ok 6 tygodni.
Stół w tej ofercie jest wymiar do wyboru
- 120x80 + 2x50
Zapraszam do obejrzenia innych produktów na stronie firmowej stolmit


Wymiary stołu:
długość stołu 120 cm
2 wkłady 50 cm
długość po rozłożeniu 170 lub 220 cm
szerokość blatu 80 cm,
wysokość stołu 75 cm,
grubość nogi 8 cm,
kant blatu 8 cm,
grubość blatu 1,9 cm

Krzesło milano dąb wykonane jest z drewna dębowego na oparciu i drewna bukowego na nogach krzesła. Jest ono profilowane pod plecami na oparciu dzięki czemu jest wygodne w użytkowaniu. Krzesło barwione jest wysokogatunkową bejcą i lakierem w tym samym odcieniu co stół. Istnieje możliwość wyboru koloru wybarwienia drewna oraz tkanin tapicerskich. W naszej ofercie znajdują się również krzesła droższy model cały dębowy.
Istnieje możliwość wykonania krzeseł obitych skórą naturalną oraz z materiałem odpornym na plamy - łatwo czyszczącym z włóknami hydrofobowymi ułatwiającymi czyszczenie zabrudzeń np. top textil, magic home, clenaboo itp. Tkaniny wysokiej jakości oraz skóry naturalne są za dopłatą do indywidualnej wyceny.
Ilość krzeseł w tej ofercie to 4 sztuki milano dąb
Wysokość krzesła 98
szerokość siedziska 44
szerokość krzesła 34

Stół z oferty o wymiarze 120x80 +2x50 rozsuwa się z nogami stopniowo o jeden lub dwa wkłady do długości 170 lub 220 cm. Wkłady przechowujemy poza stołem.


Poniżej stół dąb naturalny typu 8 nóg rozkładany do dużych wymiarów z 4 lub 5 wkładami wykonany w całości w okleinie dębowej z krzesłami milan dąb (droższa wersja krzesła za dopłatą do tej oferty).

Istnieje możliwość zamówienia stołu rozkładanego np. do 160 / 170 / 190 / 200 cm i więcej oraz szerszego lub z większą ilością wkładów powiększających. Jesteśmy producentem stołów więc istnieje możliwość zamówienia stołu ze szkłem, rozkładanego z jednym, dwoma, trzema a nawet pięcioma dokładkami, o innych wymiarach lub innym modelem krzeseł.
Produkujemy na zamówienie stoły o innych wymiarach, np.:
- kwadratowe 90x90, 100x100, 110x110 + wkłady 40, 50, 60, 2x40, 2x50, 3x40, 3x50, 4x50 itp
- 100 / 110 / 120 / 130 x80 +40
- 140x90 / 150/ 160 + 40/50 / 2x50 / 3x50
- 160x90 + 4x 50
- 180x100 + 4x50
- 200x100 + 5x50
- i innych dostępnych na naszych innych aukcjach lub na zamówienie
Wszystkie nasze meble pomalowane są wysokogatunkową bejcą i lakierem. Komplet jest fabrycznie nowy. Stół jest do samodzielnego montażu lub zapakowany w całości w bezpieczny sposób na palecie. Kurier nie wnosi przesyłek powyżej 31,5 kg. Karta kolorów wybarwienia drewna oraz tkanin tapicerskich jest materiałem poglądowym i nie stanowi podstawy do reklamacji. Odcień może się różnić w zależności od rodzaju drewna bądź okleiny.
Przykładowe realizacje










